Наші новини

Шановні споживачі! В зв’язку з аварійної ситуацією на електромережах, сьогодні, 16.08.2022 року можливе призупинення водопостачання в багатоквартирних житлових будинках, за нижче вказаними адресами: вул. Марії Лагунової вул. Чорних Запорожців вул. Симона Петлюри вул. Металургів вул. Гельсинської Групи вул. Грушевського вул. Героїв Небесної Сотні вул. Шевченка. Орієнтовний час усунення пошкодження – до 18.00 16.08.2022.
Шановні споживачі! В зв’язку з необхідністю проведення ремонтних робіт в системі централізованого водопостачання, сьогодні, 15.08.2022 року з 09.00 та орієнтовно до 15.00, буде призупинене водопостачання в житлових будинках по вул. Переяславський шлях.
Шановні споживачі! В зв’язку з необхідністю проведення ремонтних робіт в системі централізованого водопостачання, завтра, 12.08.2022 року з 09.30 та до 18.00, буде призупинене водопостачання в житлових будинках та окремих спорудах району Геологорозвідки. Просимо врахувати дані обставини та мати запас води.
03 серпня 2022 року відбулось тринадцяте засідання Комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області (далі - Комісія), на якому розглянуто 8 заяв громадян, та три подання Служби, а саме: - про виведення з прийомної сім'ї особи з числа дітей позбавлених батьківського піклування (1 заява); - про призначення опікуном над малолітніми племінниками ( 1 заява); - про надання дозволу на укладання договору про поділ житлового будинку (1 заява); - про надання висновку до суду про визначення порядку участі у вихованні малолітнього (1 заява); - про визначення місця проживання місця проживання малолітнього (2 заяви); - про надання висновку до суду про зміну місця проживання малолітньої дитини та визначення місця проживання дитини разом із батьком (1заява); - про призначення опікуном над майном дитини-сироти (1 заява); - про продовження терміну перебування дітей, які залишились без батьківського піклування у сім'ї патронатного вихователя (подання служби); Також було здійснено перегляд шести індивідуальних планів соціального захисту дітей, що знаходяться на обліку дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах та затвердження 26 індивідуальних планів соціального захисту дітей, які залишились без батьківського піклування. За результатами засідання Комісії буде підготовлено 8 проектів рішень на засідання виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області.
Проекти рішень передбачені порядком денним на засіданні виконавчого комітету 02 серпня
Шановні споживачі! В зв’язку з необхідністю проведення ремонтних робіт в системі водопостачання, сьогодні, 25 липня 2022 року з 10.00 та до завершення виконання робіт, можливе відключення централізованого водопостачання в окремих житлових будинках міста та інших спорудах, за нижче вказаними адресами: вул. Москаленка; вул. Олімпійська.
Проекти рішень передбачені порядком денним на засіданні виконавчого комітету 26 липня
До уваги жителів села Требухів! У понеділок 25 липня з 8.00 до 14.00 буде проводитися дезиінфекція та хлорування бювету водопостачання у центрі села (біля Будинку культури), за адресою: вулиця Бориспільська та скважин водопостачання №1 та №4 за адресою: вулиця Парникова. Просимо вас з розумінням віднестися до тимчасових незручностей та утриматись від використання води в даний час.
Шановні броварчани! ?КП «Броваритепловодоенергія» повідомляє, що в період з квітня до липня 2022р., фахівцями Броварської районної філії ДУ «Київський ОЦКПХ МОЗ» відібрано та досліджено з бюветів міста 13 проб води на відповідність ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної призначеної для споживання людиною» за мікробіологічними та санітарно-хімічними показниками. ??За вказаний період, відхилень від вимог державного стандарту при дослідженні проб води із бюветів міста не виявлено. ??За проведеним аналізом досліджених проб води з бюветів міста, в період з квітня по липень 2022р., змін в складі питної води, в сторону її погіршення, з даних джерел водопостачання, не виявлено.
Шановні броварчани! В зв’язку з проведенням ремонтних робіт на водопровідних мережах в районі перехрестя вул. Київська та вул. Івана Гонти, з 9.00 21.07.2022 та до завершення виконання робіт, частково буде обмежено рух транспорту. Просимо врахувати дані обставини при плануванні свого маршруту.
Шановні споживачі! В зв’язку з необхідністю проведення ремонтних робіт в системі централізованого водопостачання, сьогодні, 20.07.2022 року з 16.30 та до 19.00, буде призупинене водопостачання в житлових будинках та окремих спорудах, за нижче вказаними адресами: Вул. Петра Болбачана; Вул. Переяславський шлях; Вул. Горіхова.