Наші новини: Новина

21 липня 2022
Шановні броварчани! ?КП «Броваритепловодоенергія» повідомляє, що в період з квітня до липня 2022р., фахівцями Броварської районної філії ДУ «Київський ОЦКПХ МОЗ» відібрано та досліджено з бюветів міста 13 проб води на відповідність ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної призначеної для споживання людиною» за мікробіологічними та санітарно-хімічними показниками. ??За вказаний період, відхилень від вимог державного стандарту при дослідженні проб води із бюветів міста не виявлено. ??За проведеним аналізом досліджених проб води з бюветів міста, в період з квітня по липень 2022р., змін в складі питної води, в сторону її погіршення, з даних джерел водопостачання, не виявлено.

Шановні броварчани!