Наші новини

Розпорядження міського голови №23-ОД від 08.02.2022 "Про внесення змін в Додаток до розпорядження міського голови від 12.05.2017 № 100-ОД"
Продовження обговорення проєкту рішення Броварської міської ради Броварського району Київської області «Про затвердження Правил додержання тиші Броварської міської територіальної громади»
На виконання закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та ст.87 Регламенту Броварської міської ради Броварського району Київської області 8 скликання, депутати міської ради надають письмові звіти про свою роботу за попередній рік.
Розпорядження міського голови №22-ОД від 07.02.2022 "Про перенесення засідання виконавчого комітету"
03 лютого відбулось 22-ге чергове засідання сесії Броварської міської ради під головуванням міського голови Ігоря САПОЖКА. На розгляд було винесено 54 проекти рішень.
До Вашої уваги брошура "Як лишатись у безпеці під час надзвичайних ситуацій ", де Ви знайдете інформацію про дії населення у разі надзвичайної ситуації.
Аварійне відключення електропостачання по м. Бровари:вул. Глинки, Кооперативна, Гончаренка Аверкія, Сушка Романа, Панаса Мирного, Фонтене-су-Буа, Короленка, Сушка Романа пров., Дніпровський, Дніпровська, Ломоносова, Гагаріна, М.Лагунової, Бульвар Незалежності, Київська, Героїв Небесної Сотні, Грушевського, Радистів, Онікієнка Олега, Пушкіна, Ярослава Мудрого, Радистів пров., Героїв УПА, Гетьманська, Батуринська
Проекти рішень передбачені порядком денним 06 чергового засідання виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області, яке відбудеться 08 лютого о 10:00 в залі засідань.