ОПИС ПЕРЕЙМЕНОВАНИХ ВУЛИЦЬ ТА ПРОВУЛКІВ БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Історична назва, яка походить від місцевого роду Варченків (прізвище – Варченко), що компактно жив і живе на цій частині вулиці. На розі вулиць Варченкова та Гайова розміщене дитяче кладовище, яке зветься Варченковим.
Амосов Микола Михайлович – видатний український лікар, хірург-кардіолог, науковець в галузі медицини та біокібернетики, громадський діяч, академік Національної академії наук України та Академії медичних наук України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, директор Інституту серцево-судинної хірургії, доктор медичних наук.
.
Назва вулиці увіковічнює успішне селянське повстання в Требухові проти Червоної армії під час польсько-радянської війни (1919-1920 р.р.), де УНР брала участь на боці поляків.
.
Окремий загін спеціального призначення «Азов», відомий також як полк «Азов» - формування Національної гвардії України (НГУ), що входить до складу 12-ї бригади оперативного призначення Східного оперативно-територіального об'єднання НГУ.
«Небесна Сотня» — прийнята в Україні збірна назва загиблих протестувальників, які мали безпосередній стосунок до ідеї та акції Євромайдану (Революції гідності) у грудні 2013 — лютому 2014 року.
Назву рекомендовано враховуючи розташування вулиці біля початку струмка під назвою Пляховий.
Григорій Савич Сковорода — український філософ-містик, богослов, поет, педагог, можливо, і композитор літургійної музики.
Місце, на якому було засновано село Переможець, здавна було урочищем Сотницьким, згодом – Сотницьким хутором.