Наші новини

Всесвітній день охорони праці
10 травня під головуванням міського голови Ігоря Сапожка відбулося чергове засідання виконавчого комітету. До порядку денного включено 5 проектів рішень. Серед прийнятих - рішення з питань опіки та піклування та щодо погодження коригуючого коефіцієнту для комунального підприємства «Броваритепловодоенергія».
09 травня міський голова Ігор Сапожко провів чергову розширену оперативну нараду з керівниками комунальних підприємств, територіальних підрозділів органів державної виконавчої влади, начальниками управлінь, відділів та служб міської ради. За минулий тиждень до лікарів дев’яти міських медичних амбулаторій звернувся 2771 пацієнт, з них – 854 дитини. Діагностовано 7 випадків захворювань на Covid-19, 90 випадків ГРВІ, з них – 32 у дітей, 3 - пневмонії. У відділеннях броварської лікарні перебуває 286 пацієнтів. У центрі зайнятості на обліку перебуває 587 жителів територіальної громади, при цьому роботодавці надали 127 вакансій. Соціальні служби міста продовжують реєструвати в загальнодержавному реєстрі внутрішньопереміщених осіб, здійснюють обстеження помешкань броварчан, де вони тимчасово проживають і реєструють відповідні заяви на відшкодування за надані житлово-комунальні послуги. Всього за станом на 09.05.2022 у Броварах зареєстровано більше 5300 внутрішньопереміщених осіб. Єдиним міським гуманітарним штабом продовжується надання допомоги найменш соціально захищеним категоріям населення та внутрішньо переміщеним особам Броварщини. Також, через управління соціального захисту населення надано 1245 набори з продуктами харчування та засобами гігієни, ще 54 набори на минулому тижні надано багатодітним сім’ям. 1524 особи скористалися послугами «банку» одягу, що функціонує в легкоатлетичному манежі. Усі служби продовжують працювати у посиленому режимі. Комунальники прибирають грунтові наноси вздовж бордюрів, очищають зливоприймальні колодязі стічних дощових вод, здійснюють покос трави, виконуються планові роботи з заміни запірної арматури на водогонах і водопровідних мережах. Міський голова надав доручення старостам Требухова і Княжич щодо підготовки і подання з врахуванням думки громади сіл узагальнених пропозицій по перейменуванню вулиць у населених пунктах Броварської громади.
06 травня під головуванням міського голови Ігоря САПОЖКА відбулась 26-а позачергова сесія Броварської міської ради. До порядку денного було включено 21 проект рішення. Серед інших, депутатами затверджено Перелік вулиць та провулків міста Бровари, які перейменовуються. Зокрема, перейменовані: 1. вул. Блока Олександра - Цвілої Ірини 2. пров. Вавилова - Рокфордський 3. вул. Гагаріна - Героїв України 4. вул. Герцена - Гродзиського повіту 5. вул. Глинки - Казимира Малевича 6. пров. Глинки - Казимира Малевича 7. вул. Глібова Леоніда - без змін 8. пров. Дарвіна - без змін 9. вул. Декабристів - Харківська 10. вул. Єсеніна - Заліська 11. пров. Єсеніна - Заліський 12. вул. Короленка - Чорних Запорожців 13. пров. Короленка - Чорних Запорожців 14. вул. Лермонтова - Херсонська 15. вул. Ломоносова - Лобановського Валерія 16. вул. Маяковського - Короля Данила 17. вул. Мічуріна - Горіхова 18. вул. Некрасова - Гостомельська 19. пров. Онезький - Кобзарський 20. вул. Павлова - Миколаївська 21. вул. Поповича - Каденюка Леоніда 22. вул. Пушкіна - Відродження 23. вул. Разіна Степана -Володимира Мономаха 24. вул. Рокосовського - Волноваська 25. вул. Сєдова - Ірпінська 26. вул. Сєрова - Красницького повіту 27. вул. Слуцька - Маріупольська 28. вул. Старченка - Задарська 29. вул. Толстого - Бучанська 30. вул. Тургенєва - Гнезненського повіту 31. пров. Філатова - Відродження 32. вул. Чайковського - Івасюка Володимира 33. вул. Чернишевського - Джерельна 34. вул. Чехова -Журавлина Управлінню містобудування та архітектури доручено внести відомості про перейменовані вулиці та провулки в м. Бровари до Словника Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Також, рішенням міської ради призупинено діяльність Української Православної Церкви (Московського патріархату) на території громади під час воєнного стану.
Паспорти бюджетної програми місцевого буджету на 2022 рік Виконавчого комітету
15 квітня під головуванням міського голови Ігоря Сапожка відбулося позачергове засідання виконавчого комітету. Було прийнято рішення щодо надання адресної матеріальної допомоги тимчасово переміщеним особам з територій, де проводились бойові дії. Проект рішення підготовлений на основі раніше поданих заяв громадян. Я зазначалося, 13 квітня були внесені зміни до Положення, відповідно з якими за матеріальною допомогою, оформивши відповідний пакет документів, мають змогу звернутися виключно жителі Броварської територіальної громади.
13 квітня розпорядженням міського голови об 11:00 скликано позачергове засідання виконавчого комітету. На розгляд винесено 4 проекти рішень.
Розпорядження міського голови від 10.04.2022 №58-ОД "Про скликання двадцять п'ятої позачергової сесії Броварської міської ради Броварського району Київської області VІІІ скликання"
Розпорядження міського голови від 10.04.2022 №57-ОД "Про скликання позачергового засідання виконавчого комітету"
08 квітня розпорядженням міського голови об 11:00 скликано позачергове засідання виконавчого комітету. На розгляд винесено 3 проекти рішень.