Наші новини: Новина, засідання виконкому

28 червня 2022
28 червня під головуванням міського голови Ігоря Сапожка відбулося чергове засідання виконавчого комітету. До порядку денного було включено 14 проектів рішень. Члени виконкому затвердили План роботи виконавчого комітету на ІІ півріччя 2022 року. Також, товариство з обмеженою відповідальністю «ЖИТЛО УЮТ СЕРВІС» визначено виконавцем комунальної послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води для багатоквартирних будинків та виконавцем послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій багатоквартирних будинків по вул. Чорновола В’ячеслава, 8-Б та по вул. Київській, 235, а ТзОВ «СКАН-ТЕПЛО» - виконавцем комунальної послуги з постачання теплової енергії на території ІІ житлового району в районі вулиці Анатолія Луценка та вулиці Короля Данила в м. Бровари в житловому комплексі «Скандія» для багатоквартирних будинків по вул. Героїв Крут, 8 та 10.