Наші новини: Новина, позачерговий виконком

23 червня 2022
23 червня під головуванням міського голови Ігоря Сапожка відбулося позачергове засідання виконавчого комітету. Члени виконкому схвалили програму проведення робіт з обстеження пошкоджених об’єктів Броварської міської територіальної громади на 2022 рік. На жаль, у результаті збройної агресії російської федерації в Україні на території Броварської міської територіальної громади було пошкоджено 15 об’єктів: житлові будинки, складські, виробничі та офісні приміщення, об’єкти критичної інфраструктури. Тому, метою прийняття Програми є здійснення необхідних аварійно- ремонтних робіт цих об’єктів. Наразі, проведені обстеження пошкоджених будівель, складені відповідні акти, на черзі отримання експертних висновків. Разом з цим, ряд поточних ремонтних робіт з відновлення будівель вже виконано.