Наші новини: Новина

17 червня 2022
Інформація про проведений захід 15.06.2022

15 червня 2022 року відбулось десяте засідання Комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області (далі - Комісія), на якому розглянуто 19 заяв громадян, а саме:

про звільнення від здійснення повноважень піклувальника (1 заява); про призначення піклувальника над дитиною (1 заява);

про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів (2 заяви);

про визначення місця проживання малолітніх дітей (1 заява);

про надання висновку до суду про визначення місця проживання (2 заяви);

про влаштування дитини, позбавленої батьківського піклування, в прийомну сім?ю (1 заява);

про надання дозволу на укладання договору дарування (5 заяв);

про надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу (2 заяви);

про надання висновку до суду про доцільність позбавлення батьківських прав

(2 заяви);

про виведення з дитячого будинку сімейного типу осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (2 заяви).

За результатами засідання Комісії буде підготовлено 15 проектів рішень на засідання виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області.