Вулиця Задарська

25 травня 2022
Назва присвоєна в знак вдячності та поваги за активну допомогу громади міста Задар (Республіка Хорватія) Броварській міській територіальній громаді під час повномасштабної агресії рф проти України.

Задар – найстаріше постійно заселене хорватське місто, розташоване в  історичному регіоні Далмація на адріатичному узбережжі. Економічний і культурний центр Північної Далмації, п'яте за величиною місто в країні. Адміністративний центр Задарської жупанії. Має торгівельний і рибальський морський портсуднобудівний заводаеропорт. Важливий промисловий (харчова, хімічна і текстильна промисловість) та культурний центр.

Протокол про зміцнення обмінів та співпраці між містом Бровари та містом Задар підписано 18 вересня 2018 року.

6 травня 2022 року депутати Броварської міської ради ухвалили рішення про перейменування вулиці Старченка на вулицю Задарська.