Вулиця Гостомельська

25 травня 2022
Гостомель – «Місто-герой України».

Селище міського типу знаходиться в Бучанському районі Київської області України.

Центр Гостомельської селищної громади.

6 березня 2022 року Указом Президента України з метою відзначення подвигу, масового героїзму та стійкості громадян, виявлених у захисті своїх міст під час відсічі збройної агресії російської федерації проти України, місту присвоєно почесну відзнаку «Місто-герой України».

Гостомель з його міжнародним вантажним аеропортом «Антонов» стали одними з перших цілей на підступах російських окупантів до столиці України.

За місто йшли запеклі кровопролитні бої. 35 днів місто знаходилося під окупацією ворога.

Серед болючих втрат українців у боях за Гостомель –  найбільший  в світі літак АН-225 «Мрія».

Росія знищила нашу «Мрію», але мрію про вільну від окупанта Україну знищити неможливо.

6 травня 2022 року депутати Броварської міської ради одноголосно підтримали рішення сесії про перейменування вулиці Некрасова на вулицю Гостомельську.