Вулиця Гнезненського повіту

25 травня 2022
Назва присвоєна в знак вдячності та поваги за активну допомогу громад Гнезненського повіту (Республіка Польща) Броварській міській територіальній громаді під час повномасштабної агресії рф проти України.

Гнезненський повіт -  один з 31 земських повітів Великопольського воєводства Польщі

Угода про співпрацю між містом Бровари та Гнезненським повітом було підписано  12 червня 2009 року.

З тих пір громади Броварів та Гнезненського повіту пов’язують тісні дружні стосунки, які з початком повномасштабного вторгнення рф на територію України ще більше зміцнилися. Мешканці Гнезненського  повіту з перших днів агресії згуртувалися та надавали допомогу Броварській громаді.

6 травня 2022 року депутати Броварської міської ради ухвалили рішення про перейменування вулиці Тургенєва на вулицю Гнезненського повіту.