Наші новини: 09 травня міський голова Ігор Сапожко провів чергову розширену оперативну нараду з керівниками комунальних підприємств, територіальних підрозділів органів державної виконавчої влади, начальниками управлінь, відділів та служб міської ради.

11 травня 2022
09 травня міський голова Ігор Сапожко провів чергову розширену оперативну нараду з керівниками комунальних підприємств, територіальних підрозділів органів державної виконавчої влади, начальниками управлінь, відділів та служб міської ради. За минулий тиждень до лікарів дев’яти міських медичних амбулаторій звернувся 2771 пацієнт, з них – 854 дитини. Діагностовано 7 випадків захворювань на Covid-19, 90 випадків ГРВІ, з них – 32 у дітей, 3 - пневмонії. У відділеннях броварської лікарні перебуває 286 пацієнтів. У центрі зайнятості на обліку перебуває 587 жителів територіальної громади, при цьому роботодавці надали 127 вакансій. Соціальні служби міста продовжують реєструвати в загальнодержавному реєстрі внутрішньопереміщених осіб, здійснюють обстеження помешкань броварчан, де вони тимчасово проживають і реєструють відповідні заяви на відшкодування за надані житлово-комунальні послуги. Всього за станом на 09.05.2022 у Броварах зареєстровано більше 5300 внутрішньопереміщених осіб. Єдиним міським гуманітарним штабом продовжується надання допомоги найменш соціально захищеним категоріям населення та внутрішньо переміщеним особам Броварщини. Також, через управління соціального захисту населення надано 1245 набори з продуктами харчування та засобами гігієни, ще 54 набори на минулому тижні надано багатодітним сім’ям. 1524 особи скористалися послугами «банку» одягу, що функціонує в легкоатлетичному манежі. Усі служби продовжують працювати у посиленому режимі. Комунальники прибирають грунтові наноси вздовж бордюрів, очищають зливоприймальні колодязі стічних дощових вод, здійснюють покос трави, виконуються планові роботи з заміни запірної арматури на водогонах і водопровідних мережах. Міський голова надав доручення старостам Требухова і Княжич щодо підготовки і подання з врахуванням думки громади сіл узагальнених пропозицій по перейменуванню вулиць у населених пунктах Броварської громади.