ОПИС ПЕРЕЙМЕНОВАНИХ ВУЛИЦЬ ТА ПРОВУЛКІВ БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Харків – «Місто-герой України».
Херсон - «Місто-герой України».
72-га окрема механізована бригада імені Чорних Запорожців — військове формування механізованих військ Збройних сил України.
Український художник-авангардист, визначний діяч українського авангарду, засновник супрематизму, один з фундаторів кубофутуризму; педагог, теоретик мистецтва.
Назва присвоєна в знак вдячності та поваги за активну допомогу громади м.Рокфорд (штат Іллінойс, Сполучені Штати Америки) Броварській міській територіальній громаді під час повномасштабної агресії рф проти України.
Великий князь Київський, Чернігівський та Переяславський.
Володимир Михайлович Івасюк – видатний  український композитор-виконавець, мультиінструменталіст, поет. Герой України (2009, посмертно).
Волноваха – «Місто-герой України».
Валерій Васильович Лобановський – легенда світового та українського футболу.
Буча - «Місто-герой України»