ОПИС ПЕРЕЙМЕНОВАНИХ ВУЛИЦЬ ТА ПРОВУЛКІВ БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

.
Назву рекомендовано враховуючи розташування вулиці біля початку струмка під назвою Пляховий.
.
Григорій Савич Сковорода — український філософ-містик, богослов, поет, педагог, можливо, і композитор літургійної музики.
Місце, на якому було засновано село Переможець, здавна було урочищем Сотницьким, згодом – Сотницьким хутором.
Історична назва, яка походить від місцевого роду Сомів (прізвище – Сом), що компактно жив і живе на цій вулиці та загалом у селі Требухів.
Окремий загін спеціального призначення «Азов», відомий також як полк «Азов» (ОЗСП «Азов», в/ч 3057) — формування Національної гвардії України (НГУ), що входить до складу 12-ї бригади оперативного призначення Східного оперативно-територіального об'єднання НГУ.
72-га окрема механізована бригада імені Чорних Запорожців — військове формування механізованих військ Збройних сил України.