Наші новини: 25 січня відбулось 4-те чергове засідання виконавчого комітету Броварської міської ради, головував на якому заступник міського голови Петро БАБИЧ. На розгляд було винесено 26 проектів рішень, 7 з яких стосувались питань захисту прав дітей.

25 січня 2022
Серед інших розглянуто і схвалено: - 2 цільові Програми, якими передбачено забезпечення громадського порядку та профілактики злочинності; - 2 Положення, що регулюють порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг за рахунок коштів місцевого бюджету; - 3 питання оренди об’єктів комунальної власності Броварської громади; - 4 проекти, пов’язані з діяльністю управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту; - 1 рішення про діючі тарифи на послуги КП «Броваритепловодоенергія»; - 3 рішення щодо проведення заходів по програмі, реалізацію якої забезпечує відділ сім’ї та молоді. Крім того, виконавчим комітетом розлянуто оскарження про адміністративне правопорушення, а також, внесено зміни до мережі закладів освіти Броварської міської територіальної громади на 2021/2022 навчальний рік. Решта рішень стосуються питань видалення зелених насаджень та розміщення зовнішньої реклами. Всі прийняті рішення можна передивитися за посиланням: