Наші новини: 24 травня під головуванням виконуючого обов’язки міського голови-заступника міського голови Петра Бабича відбулося чергове засідання виконавчого комітету.

25 травня 2022

24 травня під головуванням виконуючого обов’язки міського голови-заступника міського голови Петра Бабича відбулося чергове засідання виконавчого комітету. До порядку денного включено 22 проекти рішень. Серед прийнятих - рішення щодо затвердження Програми для здійснення всіх можливих невідкладних робіт з ліквідації наслідків збройної агресії російської федерації, пов’язаних із пошкодженням будівель та споруд на території громади, запобігання загибелі людей, зменшення обсягів можливих матеріальних втрат. Програма розповсюджується на всю територію Броварської територіальної громади і стосується ліквідації наслідків пошкоджених об’єктів: житлових будинків, лікарень, шкіл, об’єктів критичної інфраструктури. Винятком є лише роботи щодо ліквідації наслідків збройної агресії російської федерації, пов’язаних із пошкодженням об’єктів культурної спадщини.

Ще одним рішенням до переліку дітей, які харчуватимуться на безоплатній основі у комунальних закладах дошкільної освіти Броварської міської ради включені діти військовослужбовців Збройних сил України та Сил територіальної оборони України.

Також, в числі підтриманих було рішення щодо виплати щомісячної матеріальної допомоги студентам денної форми навчання із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у 2022 році. Допомога надаватиметься студентам, які навчаються у вищих навчальних закладах освіти І-ІV рівня акредитації, перебувають на первинному обліку служби у справах дітей Броварської міської ради Броварського району Київської області та проживають на території Броварської міської територіальної громади.

Члени виконкому одностайно підтримали рішення, котрим затвердили Положення про надання адресної матеріальної допомоги в новій редакції, додавши до переліку осіб, які можуть отримати допомогу - членів добровольчих формувань Броварської територіальної громади для надання разової матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових потреб за клопотанням командира добровольчого формування.

Прийняті рішення: https://drive.google.com/drive/folders/16LGT0guV_5nad1NwC-g_iA1pRiJqXNsn?usp=sharing