Вулиця Херсонська

24 травня 2022
Херсон - «Місто-герой України».

Херсон  - «Місто-герой України».

Адміністративний центр Херсонської області на півдні України.

Розташоване на правому високому березі Дніпра.

Важливий економічний центр півдня України. Значний залізничний вузол (на лінії Миколаїв - Снігурівка- Джанкой), морський торговельний порт, річковий порт. Херсон має місто-супутник Олешки.

З 17 липня 2020 року є адміністративним центром Херсонського району.

6 березня 2022 року Указом Президента України з метою відзначення подвигу, масового героїзму та стійкості громадян, виявлених у захисті своїх міст під час відсічі збройної агресії Російської Федерації проти України місту присвоєно почесну відзнаку «Місто-герой України».

З початку березня 2022 року місто тимчасово окуповане російською федерацією. Але наші мужні захисники продовжують чинити опір,  мужньо вести боротьбу та знищувати російських окупантів, які вторглися на територію України. Мешканці міста постійно висловлюють свою проукраїнську позицію та виходять на мітинги проти російських окупантів.

На знак вияву мужності і героїзму  славних захисників України у Броварах 6 травня 2022 року одноголосно підтримано рішенням сесії Броварської міської ради про перейменування  вулиці Лермонтова на вулицю Херсонську.