Провулок Рокфордський

24 травня 2022
Назва присвоєна в знак вдячності та поваги за активну допомогу громади м.Рокфорд (штат Іллінойс, Сполучені Штати Америки) Броварській міській територіальній громаді під час повномасштабної агресії рф проти України.

Рокфорд – третє за чисельністю населення місто в штаті Іллінойс. З м.Бровари має давні побратимські відносини. Угода про співпрацю між муніципалітетами Рокфорда та Броварів була підписана 26 лютого 1996 року.

З перших днів військового вторгнення рф до України, мешканці міста-побратима надавали дієву допомогу Броварській міській територіальній громаді.

6 травня 2022 року на сесії Броварської міської ради затверджено рішення про перейменування провулку Вавилова на провулок Рокфордський.