Вулиця Волноваська

24 травня 2022
Волноваха – «Місто-герой України».

Адміністративний центр Волноваської міської громади і Волноваського району Донецької області.

Волноваха розташована в 60 км від міста Донецьк, на є залізничним вузлом на лінії Маріуполь - Донецьк та Маріуполь - Запоріжжя.

Внаслідок бойових дій у лютому - березні 2022 року  в місті зруйновано 90 відсотків житлових будівель та всю  міську інфраструктуру. Війна перетворила Волноваху на місто-привид.

Бої за територію Волновахи  - приклад мужності і героїзму українських воїнів, які надавали гідну відсіч ворогу, щоб не дати зімкнути кільце і досягти здійснення тактичних та стратегічних планів.

6 березня 2022 року Указом Президента України з метою відзначення подвигу, масового героїзму та стійкості громадян, виявлених у захисті своїх міст під час відсічі збройної агресії Російської Федерації проти України місту присвоєно почесну відзнаку «Місто-герой України».

6 травня 2022 року рішенням сесії Броварської міської ради прийнято рішення про перейменування вул. Рокосовського на вулицю Волноваська.